Deklaracja dostępności
O mieście

Wielkanocne spotkanie w Dziennym Domu „Senior+” w Limanowej

We wtorek 26 marca w Domu „Senior+” w Limanowej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zebranych Seniorów i zaproszonych gości serdecznie powitała kierownik  Dziennego Domu „Senior+” Wiktoria Zelek, składając jednocześnie życzenia świąteczne oraz gorące podziękowania pracownikom oraz podopiecznym placówki. Z życzeniami wielkanocnymi do Dziennego Domu „Senior+” przybyły także władze Miasta Limanowa.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Limanowa Wiesławem Sędzikiem, a także Skarbnikiem Miasta Irena Gawlik i Kierownikiem Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Haliną Waktor, skierowali do zebranych osób życzenia zdrowia, pogody ducha i uśmiechu każdego dnia. Burmistrz złożył podziękowania za zaproszenie na Wielkanocne spotkanie i stworzenie wyjątkowej, ciepłej, pełnej radości atmosfery, która jak podkreślił, zawsze panuje w Dziennym Domu „Senior+”.

Przybyły na Wielkanocne spotkanie ks. Piotr Witowski z Parafii Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej odmówił okolicznościową modlitwę, po czym przyszedł czas na świąteczne życzenia oraz poczęstunek tradycyjnym wielkanocnym żurem z jajkiem. Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze, wprowadzając wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Galeria

Wróć do góry