Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W kwietniu w kinie Klaps wraca filmowy cykl KINO JUNIORA

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w projekcie – „KINO JUNIORA”. Raz w miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami.

Już 6 kwietnia pierwsze po przerwie spotkanie, w trakcie którego obejrzeć można będzie film „Zagadka Klary Muu”.

Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musi rozwiązać kolejną zagadkę! Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?

Wynalazek Alberta Einsweina – błyskotliwego, choć nieco chciwego prosiaka wizjonera – zaprezentowano na pokładzie nowoczesnego pociągu. Gdy ginie jego prototyp, dzięki któremu rośliny mogą wyrosnąć nawet w niesprzyjających warunkach, podejrzenie pada na któregoś z pasażerów. Słynna królicza detektywka, Agata Christensen, z pomocą Gavina i Klary Muu rozpoczyna śledztwo. Przesłuchania, zbieranie odcisków palców i uważne zaglądanie do najgłębszych zakamarków wagonów doprowadzą do finału, którego nie spodziewaliby się nawet najwytrwalsi tropiciele!

Kategoria wiekowa: 5+
Reżyseria: Will Ashurst
Kraj i rok produkcji: Norwegia 2023
Czas trwania: 65 min

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Najpierw najmłodsi będą mieli okazję wziąć udział w animacjach i zabawach z grupą Animaniak. Wspólnie rozpoczną się POSZUKIWANIA SKARBU KLARY MUU i na pewno nie zabraknie śmiechu oraz dreszczyku emocji. Ok. godz. 12:00 planowane jest rozpoczęcie seansu filmowego.

Dodatkowo każdy młody uczestnik pierwszego Kina Juniora otrzyma „Legitymację Młodego Kinomana”. Na jej odwrocie będzie miejsce na zbieranie pieczątek. Kto do końca roku uzbiera wszystkie – otrzyma NAGRODĘ!

Bilety w cenie 16 zł można nabyć w kasie kina lub online TUTAJ

ZAPRASZAMY!

Wróć do góry