Nowy zestaw urządzeń na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 2

Dzieci uczęszczające do Miejskiego  Przedszkola nr 2 w Limanowej będą mogły korzystać z nowych urządzeń zabawowych, które zamontowane zostały na przedszkolnym placu zabaw. Nowy zestaw zabawowy o wymiarach 5,1 m x 4,5 m wyposażony jest w dwie zjeżdżalnie, tunel oraz panele zabawowe i edukacyjne.

Nowa atrakcja zakupiona na plac zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 2 służyć będzie najmłodszym nie tylko do zabawy, ale także prawidłowego rozwoju, zwłaszcza fizycznego, umożliwiając ćwiczenie mięśni, zmysłu równowagi i rozwoju motoryki. Zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające, że zostały wykonane w oparciu o obowiązujące w tym zakresie normy.

Za zakupione urządzenia do zabawy, społeczność Miejskiego Przedszkola nr 2 w Limanowej złożyła podziękowania na ręce Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy.