Deklaracja dostępności
O mieście

Koncert „Piosenki Mistrzów” z okazji Dnia Kobiet odbył się w LDK

W sobotni wieczór 9 marca w Limanowskim Domu Kultury odbył się wyjątkowy koncert dedykowany Paniom z okazji Dnia Kobiet. Na scenie wystąpił Grzegorz Wilk z zespołem, a przed koncertem na przybyłe Panie, z koszami wypełnionym kwiatami czekali Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz ze swym Zastępcą Wacławem Zoniem.

Sala widowiskowa LDK wypełniła się niemal po brzegi, a przed rozpoczęciem koncertu ze sceny gospodarz miasta skierował do wszystkich przybyłych Pań życzenia zdrowia, pomyślności oraz radości i uśmiechu każdego dnia.

Galeria

Po życzeniach na scenę wkroczył Grzegorz Wilk – wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, wraz z zespołem  w składzie:  Marcin Riege, Artur Kowalczyk, Piotr Pawęska i Adam Grzelak. Muzycy w trakcie koncertu wykonali „Piosenki Mistrzów” – zabrzmiały przeboje wykreowane przez największe legendy polskiej piosenki, z towarzyszeniem nowszych i starszych piosenek światowego formatu.

Galeria

Utwory przez ponad godzinę rozbrzmiewały na scenie Limanowskiego Domu Kultury,  zabierając przedstawicielki płci pięknej w wyjątkowy muzyczny nastrój, czego dowodem były gromkie i brawa i bisy.

( fot.: LDK ; Piotr Musiał)

 

Wróć do góry