Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

ZSP nr 4 w finale akcji „Odblaskowa Szkoła 2023”

W kinie Kijów w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Ogólnopolski Konkurs „Odblaskowa Szkoła 2023” województwa małopolskiego. W uroczystej gali uczestniczyły szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki w konkursie.Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 może poszczycić się zajęciem 3 miejsca w województwie małopolskim i 1 miejsca w powiecie limanowskim, pokonując  192 szkół.

Podczas gali ZSP nr 4 reprezentowała delegacja w osobach Dyrektora Alberta Golonki, nauczycielek: Edyty Musiał,Katarzyny Filipek-Guzik i Marii Hejmej oraz przedstawicieli klasy 2a, 3a i 4a.

Dla laureatów miejsc I- X przewidziano nagrody pieniężne na zakup materiałów dydaktycznych oraz dyplomy potwierdzające aktywność szkoły w zakresie dbania o bezpieczeństwo uczniów. Osobiste gratulacje uczniowie odebrali także od zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Krakowie  podinsp. Wojciech Matrasa. Urozmaiceniem gali była projekcja filmu „Akademia Pana Kleksa”.

ZSP nr 4 składa podziękowania wszystkim sponsorom, osobom zaangażowanym w propagowanie idei noszenia odblasków oraz  instytucjom i firmom, które wspierały szkołę podczas trwania konkursu. Podziękowania kieruje także do Burmistrzowa Miasta Limanowa Władysława Biedy za sfinansowanie wyjazdu uczniów na uroczystą galę do Krakowa.

Jeżeli nasi uczniowie i ich bliscy są bardziej widoczni, a przez to bezpieczniejsi na drogach to nasz cel został osiągnięty.

( autor: Elżbieta Kołodziej)

Galeria

Wróć do góry