Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Priscilla” 23 lutego w Kinie Konesera

Kino europejskie, światowe produkcje które wzruszają, budzą w widzach emocje, jak i również ambitne kino polskie – to wszystko można zobaczyć w ramach filmowego cyklu „Kino Konesera” w kinie Klaps. Podczas wydarzenia publiczność ma okazję obejrzeć seans kina niekoniecznie popularnego,a  jednak poruszającego i dającego do myślenia.

23 lutego o godz. 18:00 kino Klaps zaprasza do obejrzenia historii młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka – „Priscilla”.

„Priscilla” Sofii Coppoli, to przeszywająco szczera historia dziewczęcego zauroczenia, które zmieniło bieg popkultury.

Kiedy młodziutka Priscilla Beaulieu spotyka Elvisa Presleya, on jest już gwiazdą rock-and-rolla. W ich niewielu wspólnych chwilach staje się dla niej kimś zupełnie nieoczekiwanym: pierwszą wielką miłością, sprzymierzeńcem w samotności i wrażliwym najlepszym przyjacielem. Jednak z czasem jej życie przypudrowane i przykryte toną różu i brokatu zmienia się w złotą klatkę. Oczami Priscilli Sofia Coppola opowiada o nieznanym obliczu najsłynniejszej love story – długich zalotach i burzliwym małżeństwie Elvisa i Priscilli, począwszy od okresu, kiedy Elvis stacjonował w Niemczech, aż po czas, kiedy zamieszkali w wymarzonej rezydencji Graceland.

To głęboko prawdziwa, zachwycająco czuła i subtelna historia młodej, zagubionej i naiwnej dziewczyny bez pamięci zakochanej w gwieździe rocka.

Kino Klaps zaprasza!

Cena – 14 zł

Bilety można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie jak również za pośrednictwem strony internetowej: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=565384#12494

Na widzów czekać będzie również kawa i herbata.

Wróć do góry