Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

OSP Limanowa nagrodzona za II miejsce w konkursie „Ratowanie weszło nam w krew”

Podczas walnego zebrania sprawozdawczego za rok 2023 w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Limanowej odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu „Ratowanie weszło nam w krew”. Nagrodę otrzymała m.in. OSP Limanowa, która w IV edycji konkursu organizowanego przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa zajęła II miejsce.

W konkursie „Ratowanie weszło nam w krew” OSP Limanowa już po raz drugi zajęła zaszczytne II miejsce, w IV edycji konkursu – wśród 38 jednostek biorących udział w akcji. Oprócz OSP Limanowa nagrody wręczono także OSP Mszana Dolna, OSP Krasne-Lasocice i OSP Pogorzany.

Druhowie z OSP Limanowa serdecznie dziękują za wszelkie wsparcie, które stanowiło fundament w odniesieniu tego sukcesu, tym samym wzbogacając bank krwi o niezwykle cenny dar jakim jest krew.

OSP Limanowa zaprasza do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa, przypominając,  że punkt dla jednostki w ramach kolejnej V edycji konkursu ,,Ratowanie weszło nam w krew” organizowanej przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa można uzyskać oddając krew w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa OT w Limanowej – Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej. Należy poprosić o wydanie zaświadczenia ~ oddania krwi dla OSP Limanowa i zostawić je w punkcie .

Twoja krew to dar, który może zmieniać czyjś świat. Zostań bohaterem i oddaj krew już dziś – zachęcają druhowie.

(fot. Klub „Ognisty Ratownik”)

Galeria

Wróć do góry