Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Nowy zestaw urządzeń na placu zabaw przy Miejskim Przedszkolu nr 1

Dzieci uczęszczające do Miejskiego  Przedszkola nr 1 w Limanowej już wkrótce będą mogły korzystać z nowych urządzeń zabawowych, które zamontowane zostały na przedszkolnym placu zabaw. Nowy zestaw zabawowy zakupiony został za środki otrzymane od władz miasta z okazji jubileuszu 60-lecia utworzenia placówki, który miał miejsce w grudniu ubiegłego roku.

Nowy zestaw zabawowy o wymiarach 5,1 m x 4,5 m wyposażony jest w dwie zjeżdżalnie, tunel oraz panele zabawowe i edukacyjne. Zamontowane urządzenia i elementy wyposażenia posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające, że zostały wykonane w oparciu o obowiązujące w tym zakresie normy. Nowa atrakcja służyć będzie nie tylko do zabawy, ale także prawidłowego rozwoju dzieci, zwłaszcza fizycznego, umożliwiając najmłodszym  ćwiczenie mięśni, zmysłu równowagi i rozwoju motoryki.

Zakup zestawu zabawowego sfinansowany został za środki, które w postaci CZEKU na ręce Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej Agnieszki Sułkowskiej wręczył Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, podczas uroczystości jubileuszu przedszkola, który obchodzony był 12 grudnia 2023 r.

Ze względów bezpieczeństwa do czasu odbioru technicznego urządzeń zabawowych kierowana jest prośba do rodziców i dzieci, by nie wchodzić na teren placu zabaw.

Galeria

Wróć do góry