Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Miłość bez ostrzeżenia” w marcowym KINIE DLA PAŃ na DZIEŃ KOBIET

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. To okazja nie tylko do obejrzenia dobrego filmu, ale także do spotkania się, spędzenia czasu we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się w DZIEŃ KOBIET 8 marca.

W marcowym KINIE DLA PAŃ obejrzeć można będzie komedię romantyczną w dawnym stylu, pełną ciepła i bohaterów z krwi i kości – „Miłość bez ostrzeżenia”.

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno – nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Będzie można m.in. dowiedzieć się wielu ważnych informacji o profilaktyce raka piersi i szyjki macicy od Pań z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej.

Dla każdej z Pań przygotowana zostanie niespodzianka na powitanie, a przed losowaniem nagród odbędzie się POKAZ BARMAŃSKI w wykonaniu Flair Emotions Bar!

Motywem przewodnim marcowego spotkania będą SZPILKI!

Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:
Termy Gorący Potok
Gabinet Masażu „Lawenda”
Merlobag
Duolife
Pszczele ścieżki
– Oriflame
Mary Kay
– Avon
– Raypath International
Soyaachcandle
– Nu Skin
– Forever
Jubiler Sezam
Skok Kwiatkowskiego
Eko krem
PSSE w Limanowej

START O GODZ. 19:00!  Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ

Wróć do góry