Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

IV Konkurs plastyczny „KREATYWNA PISANKA” – Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału

Limanowski Dom Kultury ogłosił IV konkurs plastyczny „Kreatywna pisanka”, w którym dzieci z przedszkoli miejskich i gminnych zawalczą o nagrody dla swoich placówek poprzez stworzenie kolorowych pisanek w rozmiarze XXL.

Celem konkursu jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, integracja dzieci poprzez wspólną działalność plastyczną, promowanie aktywności twórczej dzieci, aktywizacja grup przedszkolnych i możliwość prezentacji swoich prac na terenie Limanowej.

Konkurs ten adresowany jest do dzieci przedszkolnych uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta i Gminy Limanowa. Jest on realizowany w formie II etapów, w trakcie których zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie przestrzennej pisanki. W I etapie każda z placówek może przekazać do siedziby organizatora projekt pisanki, który po zakwalifikowaniu do II etapu powinien przybrać postać pisanki w rozmiarze min. 45 cm x 60 cm. Zwycięskie prace zostaną ustawione w ogólnodostępnych miejscach na terenie Limanowej, dzięki czemu będą stanowić kolorowy i piękny element wystroju świątecznego i każdy będzie mógł zobaczyć je na żywo.

W poprzednich trzech edycjach konkursu powstało 18 dużych i kolorowych pisanek, które mogliśmy oglądać w kościołach i urzędach na terenie naszego miasta i gminy. Każda z nich była wykonana z niezwykłą starannością, a zdjęcia oraz filmy przedstawiające prace nad ich wykonaniem pokazywały ile radości i satysfakcji przyniosło dzieciom i opiekunom ich stworzenie.

W konkursie przewidziane są nagrody finansowe dla zwycięskich placówek w wysokości: 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł oraz dwa bony na nagrody rzeczowe w kwocie 500 zł każdy.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej. W razie pytań – kontakt pod nr tel. 18/337 16 03.

LIMANOWSKI DOM KULTURY ZAPRASZA DO UDZIAŁU I Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKA NA WASZE PROJEKTY!

Pliki do pobrania

Wróć do góry