Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

IMIENINY ZUCHA w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1

W dniach 23 -24 lutego br.- raz na cztery lata – w roku przestępnym – zuch obchodzi swoje imieniny. Tak się stało i w tym roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1, gdzie wydarzenie zgromadziło 130 zuchów z siedmiu gromad ze swoimi druhnami i z Komendą Hufca ZHP Gorczański – dh hm Ewą Jasińską i  dh hm Anną Liberdą. Przybyli także harcerze z 5. DH „Dzieci Gór” z „Jedynki”.

W piątkowy wieczór odbyła się główna uroczystość, a zaproszenie na nią przyjęli: Kazimiera Zięba – dyrektor ZSP Nr 1, Stanisław Król – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej i Beata Romaniuk – wicedyrektor tej szkoły, rodzice zuchów z Limanowej, Mszany Dolnej, Przyszowej i Słopnic. Zgromadzeni goście byli świadkami złożenia Obietnicy Zuchowej, występów wokalnych i zabaw.

Zuchmistrzyni dh Agata Stypuła otrzymała podziękowania od Komendy Hufca za wychowanie wielu pokoleń zuchów w „Jedynce”. Na koniec do sali wjechał imieninowy tort przygotowany przez dh Pawła Opokę z Pracowni Wypieków w Limanowej – za co uczestnicy wydarzenia serdecznie dziękują. Sobota była równie ciekawa. Zuchy miały rozmaite zajęcia warsztatowe, taniec integracyjny i zakończyli biwak przed południem.

Całość programu biwaku przygotowała i nadzorowała dh phm Ewa Opoka.

Organizatorzy spotkania wyrażają wdzięczność Rodzicom, którzy zawsze wspierają swoją obecnością i pomagają gromadzie zuchów bezpiecznie spędzić ten czas.

Galeria

Wróć do góry