Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

„Ferie z karate” w ARS Limanowa -JONIEC TEAM

„Ferie z karate” w ARS LimanowaJONIEC TEAM, które kolejny raz organizowane były we współpracy z Miastem Limanowa dobiegły końca. Przez cały okres ferii zimowych w nieodpłatnych treningach brało udział prawie 100 limanowskich dzieci w wieku 5-17 lat.
Treningi dla limanowskich dzieci prowadzili Senpai Justyna Stach i Senpai Karol Sułkowski oraz Shihan Arkadiusz Sukiennik. Podczas zajęć w dniu 22 lutego odbył się mini turniej, w ramach którego dzieci, które trenowały w klubie tylko w okresie ferii rywalizowały w dedykowanej dla nich konkurencji „kumite młodych orłów”. Dzieci, które na co dzień trenują karate rywalizowały w konkurencjach kata i kumite i mimo, że był to niewielki turniej to atmosfera, emocje były jak na „poważnym” turnieju.
Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach:
KUMITE „MŁODE ORŁY” – DZIEWCZĘTA:
1. Kordeczka Aleksandra
2. Sowa Jagoda
3. Tąta Klara i Malec Amelia
KUMITE „MŁODE ORŁY” – CHŁOPCY:
1. Stachoń Jan
2. Kasiński Bartosz
3. Syjud Tomasz i Ociepka Jakub
KATA DZIECI 6-9 LAT:
1. Khmara Zakhar
2. Malec Natalia
3. Maleiko Kyrylo i Kaletka Milena
KATA DZIECI 10-14 LAT:
1. Malec Patrycja
2. Klos Zofia
3. Dudek Natalia i Banach Jakub
KUMITE DZIECI 6-7 LAT:
1. Bulanda Kamil
2. Khmara Zakhar
3. Kęska Filip i Florek Marcel
KUMITE DZIECI 8-9 LAT:
1. Malec Natalia
2. Orzeł Karol
3. Firlei Dominik i Kroczek Jerzy
KUMITE DZIECI 10-11 LAT:
1. Klos Zofia
2. Śliwa Jan
3. Potoniec Selena i Kądziołka Maciej
KUMITE DZIECI 12-14 LAT:
1. Limanówka Mikołaj
2. Kądziołka Oliwier
3. Malec Patrycja i Lachor Oliwia
Sędziami turnieju byli posiadający uprawnienia sędziowskie Małopolski Okręgowy Związek Karate Senpai: Justyna Stach, Miroslaw Stochel, Arkadiusz Kądziołka, Tomasz Iwański, oraz Sensei Jakub Sowa (1 Dan) i Sensei Przemysław Juszczak (2 Dan) – sędzia międzynarodowy. Nad całością turnieju piecze sprawował Shihan Arkadiusz Sukiennik (5 Dan) – sędzia krajowy i międzynarodowy.
Organizację turnieju od strony organizacyjnej wspierali Senpai – członkowie klubu oraz ich rodzice, którym klub dziękuje za pomoc.
Ostatni trening w ramach tegorocznych „Ferii z karate” odbył się 23 lutego. W imieniu wszystkich limanowskich dzieci, które brały udział w „Feriach z karate” 2024 klub dziękuje Burmistrzowi Miasta Limanowa Władysławowi Biedzie i Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej  Stanisławowi Królowi za współpracę i udzielone wsparcie dla sportowej inicjatywy.
OSU!

Galeria

Wróć do góry