Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Uruchomiona została platforma – Ekomałopolska Baza Instalatorów

Szanowni mieszkańcy, pragniemy przedstawić Państwu kolejne narzędzie pomocne w planowaniu ekoinwestycji. Zarząd Województwa Małopolskiego wraz z Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości uruchomił platformę Ekomałopolska Baza Instalatorów.
EMBI to przejrzysta baza danych umożliwiająca wyszukiwanie przedsiębiorców, oferujących swoje usługi związane z szeroko pojętą branżą odnawialnych źródeł energii na terenie Małopolski. Z wykorzystaniem wyszukiwarki posiadającej rozmaite filtry, użytkownik w prosty i szybki sposób może znaleźć instalatorów, których aktualnie potrzebuje do zrealizowania zaplanowanej ekoinwestycji.
Do bazy może wpisać się każdy ekoinstalator /przedsiębiorstwo świadczące usługi na terenie województwa małopolskiego ,polegające w szczególności na dostawie i montażu instalacji fotowoltaicznych lub różnego rodzaju typu pomp ciepła czy turbin wiatrowych albo kotłów ( z wyłączeniem kotłów na paliwa stałe -kopalne) Mieszkańcy i instalatorzy korzystają z bazy nieodpłatnie.
W EMBI właściciel domu jednorodzinnego znajdzie informacje na temat instalatorów świadczących usługi z wykorzystaniem urządzeń/materiałów zgodnych z wymaganiami programu Czyste Powietrze.
Jesteś lokalnym instalatorem – dodaj swoją firmę do bazy !
Wróć do góry