Dla mieszkańców

1 marca – Maraton filmowy Diuny w Kinie Klaps

Kino Klaps zaprasza na niezwykły maraton  jednej z największych premier filmowych tego roku! 1 marca o godzinie 18:00 w kinie Klaps to jedyna okazja do obejrzenia dwóch spektakularnych dzieł Denisa Villeneuve na dużym ekranie.

Maraton rozpocznie się pierwszą częścią filmowej serii Diuna, a po krótkiej przerwie wyświetlona zostanie premierowa odsłona: Diuna część 2.

Nie przegap wieczoru pełnego emocji i wspaniałych efektów specjalnych dzięki znakomitej obsadzie i muzyce Hansa Zimmera.

Do zobaczenia przed dużym ekranem!

Bilety do nabycia w kasie kina, biletomacie oraz pod linkiem: LINK

Diuna część 1:
Film „Diuna” opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Diuna część 2:
„Diuna: Część druga” ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.