Deklaracja dostępności
O mieście

Wyjątkowe muzyczne wydarzenie za nami – w Limanowskim Domu Kultury odbył się Koncert Noworoczny

W niedzielę 7 stycznia na scenie Limanowskiego Domu Kultury odbył się Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat” organizowany pod Patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. Podczas noworocznego widowiska muzycznego przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły  znane gwiazdy sceny i estrady.

Przybyłych na Koncert Noworoczny uczestników wydarzenia serdecznie przywitał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który podczas prezentacji przedstawił główne inwestycje realizowane w Mieście Limanowa w okresie ostatnich lat. Złożył on także wszystkim zebranym w sali koncertowej gościom życzenia noworoczne.

Następnie na scenie zaprezentowali się artyści – Wiesław Ochman, Ewelina Szybilska, Jakub Milewski, Jarosław Bielecki oraz Orkiestra Arte Symfoniko, pod dyrekcją Mieczysława Smydy.

Gwiazdy polskiej sceny i estrady zaprezentowali najpiękniejsze utwory od wiedeńskich walców i węgierskich czardaszy, po przeboje świata włoskie i hiszpańskie. Wieczór dostarczył także widzom dawkę znakomitego humoru. Obok znanych solistów wystąpił legendarny i uwielbiany przez publiczność Wiesław Ochman, który oczarował widzów anegdotami, wywołując salwy śmiechu i gromkie brawa. Artystom towarzyszyła wspaniała Orkiestra Arte Symfoniko, pod dyrekcją Maestro Mieczysława Smydy.

Narratorem koncertu był legendarny Wiesław Ochman – światowej sławy tenor, który w swojej karierze występował na wielu najważniejszych międzynarodowych  scenach, otrzymując wspaniałe recenzje i niesłabnącą sympatię publiczności.

Galeria

Wróć do góry