Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Koncert Noworoczny Zespołu „Lachowska Wiara” w LDK

21 stycznia 2024 r. o godz. 16:00 na scenie Limanowskiego Domu Kultury z Koncertem Noworocznym wystąpi Zespół „Lachowska Wiara”.

Zespół „Lachowska Wiara” to grupa młodych talentów, którzy z pasją i zaangażowaniem grają głównie na skrzypcach. Ci młodzi muzycy to prawdziwe dzieci prodigia, które wykazują się zamiłowaniem do muzyki. Ich repertuar obejmuje kolędy, jak i kompozycje nowoczesne piosenek świątecznych polskich oraz zagranicznych, co nadaje ich występom zagadkowy charakter i głębię emocji. „Lachowska Wiara” przekazuje ważne wartości poprzez muzykę.

Wydarzenie będzie nie tylko muzycznym spektaklem, ale także okazją do refleksji nad codziennością i zanurzeniem się w świątecznej magii. Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję odkryć magiczny świat muzyki, który został przygotowany specjalnie dla nich przez zespół z Sądecczyzny. Dochód z biletów zostanie przeznaczony na rozwój orkiestry, obejmujący aspekty organizacyjne, wizerunkowe oraz techniczne.

Koncert nie ogranicza się jedynie do słuchania muzyki. Organizowana będzie również emocjonująca licytacja, podczas której dzieci zaprezentują swoje własnoręcznie wykonane przedmioty. Chętni będą mogli zakupić także rozmaite pamiątki przygotowane przez zespół, np. kalendarz całoroczny zespołu „Lachowska Wiara”. Wszystkie zebrane środki z tej licytacji zostaną przekazane na dalszy rozwój zespołu. W związku z tym, widzowie są zachęcani nie tylko do udziału w koncercie, ale także do aktywnego uczestnictwa w tej szlachetnej inicjatywie. Dziękujemy z góry za uwagę i serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które ma moc sprawić dobro w naszej społeczności.

Nie przegapcie Koncertu Noworocznego w wykonaniu zespołu „Lachowska Wiara”!

Cena biletu: 28,00 zł. Bilety można nabyć stacjonarnie w kasie kina Klaps w godzinach pracy kasy lub online pod linkiem: https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-1368-lachowska-wiara-koncert-noworoczny-100079?id=551649#overall

Zapraszamy!

Wróć do góry