Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Baby Boom, czyli Kogel Mogel 5” w styczniowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. To okazja nie tylko do obejrzenia dobrego filmu, ale także do spotkania się, spędzenia czasu we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 25 stycznia.

W styczniowym KINIE DLA PAŃ obejrzeć można będzie kontynuację przebojowej polskiej komedii, która bawi nas od ponad 30 lat – „Baby boom, czyli Kogel Mogel  5”, czyli kolejny rozdział kultowej, komediowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. 

Piotruś – razem z żoną, teściową oraz Leopoldem – przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku, a Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka… Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba… zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku – ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila – dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady… 

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. A ponieważ wciąż trwa karnawał, znakiem spotkania będzie MASKA KARNAWAŁOWA!

Partnerami i sponsorami styczniowego Kina dla Pań są:

Termy Gorący Potok,

Gabinet Masażu „Lawenda”,

Herbal Med,

Duolife,

Pszczele ścieżki,

Oriflame,

Mary Kay,

Avon,

Raypath International,

Firma Lingwistyczna Prospekt,

Nu Skin,

Projekt Zdrowie,

Gabinet kosmetyczny Gabriela

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 12+

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry