Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W najbliższą niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w LDK

W niedzielę 28 stycznia w całej Polsce będziemy obchodzić święto dobroczynności i jedności na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny 32. Finał WOŚP skupia się na wokół płuc po pandemii. Środki zebrane podczas Finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Po raz kolejny z zakupionych urządzeń będą mogli korzystać wszyscy potrzebujący pacjenci, bez określonej grupy wiekowej. Sztab mieszczący się w Limanowskim Domu Kultury od wielu lat przygotowuje atrakcje na ten dzień.

Wolontariusze będą kwestować m.in. w centrum Limanowej oraz w miejscowościach ościennych, jednak największą uwagę skupią koncerty oraz występy na scenie w Limanowskim Domu Kultury, które rozpoczną się już o godzinie 15:30.

Wystąpią: Limanowska Orkiestra Kameralna, dziecięce grupy taneczne pod kierunkiem Pani Ełły Witeckiej, Uczniowie Szkoły Muzycznej TerazMy, Tercet SMV, Zespół Pa Tera oraz Emilia Pietrzak. O godzinie 19:00 koncert specjalny zagra KAPELA ROY.

Oczywiście nie zabraknie licytacji takich fantów jak: fartuch kuchenny z autografem polskiego skoczka narciarskiego, płyty z autografami, koszulki, rękodzieło, vouchery na usługi czy gadżety WOŚP. Całe wydarzenie będzie prowadzone przez dobrze znanego i charyzmatycznego Dj-a Play, którzy z pewnością podtrzyma niezwykłą atmosferę wydarzenia.

Dodatkowo Limanowski Sztab WOŚP przygotował:
– pokaz pięknej rasy psów – dog niemiecki błękitny z hodowli Błękit Beskidu FCI,
– profesjonalne zdjęcia w Fotobudce obsługiwanej przez MKbudka z Limanowej.

Wszystkie wydarzenia dodatkowe będą miały miejsce w holu Limanowskiego Domu Kultury od godziny 16:00 do 19:00.

Wróć do góry