XIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Świąteczny łańcuch” w SP nr 3

Kolejny raz w Szkole Podstawowej  nr 3 w Limanowej odbył się konkurs plastyczny z udziałem uczniów z niepełnosprawnością. Byli to uczniowie z limanowskich szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu wspólnego, świątecznego łańcucha z przyniesionych materiałów.

Efektem wspólnej pracy był długi, kolorowy łańcuch, który został umieszczony w holu szkoły. Na koniec uczniowie otrzymali upominki, z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Wiesława Sędzika i Dyrektora Szkoły Stanisława Króla.

Szkoła Podstawowa nr 3 w imieniu organizatorów dziękuje wszystkim nauczycielom i uczniom biorącym udział konkursie za stworzenie niezwykłej świątecznej atmosfery, władzom Miasta za świąteczne upominki i pomoc w zorganizowaniu spotkania, a dyrekcji szkoły za wsparcie i zaangażowanie.

Nauczyciele kształcenia specjalnego