Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Uroczyście świętowano 60-lecie utworzenia Miejskiego Przedszkola nr 1

W radosnej atmosferze, łącząc przeszłość z teraźniejszością, w dniu 12 grudnia świętowano Jubileusz 60-lecia działalności Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej. Z tej okazji z życzeniami przybył do przedszkola Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

W siedzibie placówki na tę szczególną dla pracowników i wychowanków okazję stworzono okolicznościowa scenerię, a przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowały się przedszkolaki. Słowem, śpiewem, tańcem i muzyką dzieci pokazały nie tylko swoje talenty, ale także przybliżyły 60-letnią historię placówki co wywołało u zebranych chwile pełne wzruszeń i radości.

Z okazji Jubileuszu Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, któremu towarzyszyła Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Limanowa Halina Waktor, wręczył na ręce Dyrektor placówki Agnieszki Sułkowskiej CZEK na zakup zestawu zabawowego na przedszkolny plac zabaw wraz ze słodkościami dla przedszkolaków, życząc wielu kolejnych lat prężnego rozwoju placówki oraz zawsze uśmiechniętych wychowanków.

Dyrektor przedszkola Agnieszka Sułkowska podziękowała za życzenia, kierując słowa podziękowania do władz miasta, a także wszystkich pracowników, partnerów wspierających działalność placówki, przyjaciół przedszkola, emerytów, którzy odeszli na zasłużony odpoczynek, rodziców, babć i dziadków, absolwentów, dzieci oraz wszystkich, którzy wspierają działalność przedszkola i którzy przyczynili się do świętowania tak dostojnego jubileuszu.

Galeria

Wróć do góry