Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Superagent” w grudniowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. To okazja nie tylko do obejrzenia dobrego filmu, ale także do spotkania się, spędzenia czasu we wspólnym gronie. Nadchodzące wydarzenie już 29 grudnia.

W grudniowym KINIE DLA PAŃ obejrzeć można będzie francuską komedię, która wprowadzi wszystkich w wesoły sylwestrowy nastrój.

„Superagent”, najnowszy film twórców uwielbianych w całej Europie hitów „Alibi.com” i „Wszystko zostanie w rodzinie”, podbił serca Francuzów! Ta zwariowana komedia akcji o grupie policyjnych asów na tropie międzynarodowej afery diamentowej zaskoczyła i rozbawiła już 1,6 miliona widzów we francuskich kinach. „Superagent” to nakręcony w oszałamiających lokacjach trzech kontynentów, porywający festiwal śmiechu i atrakcji, czerpiący garściami z największych hitów kinowych ostatnich lat. Szukasz filmu, którego bohaterowie są komicznie szybcy i wściekli i w każdą misję niemożliwą angażują się z wdziękiem i brawurą agenta 007? Proszę bardzo – oto on!

Niezdarny policjant i zmora całego wydziału – Rayane (Tarek Boudali), odkrywa, że jego babcia, uczestniczka przebojowego reality show, została porwana przez meksykański kartel narkotykowy. Aby wyrwać staruszkę z rąk gangsterów, Rayane i jego ekipa będą musieli dostarczyć bandziorom warte fortunę kamienie szlachetne. A nie będzie to łatwe, bo drogocenne klejnoty znajdują się w niedostępnych miejscach w Abu Zabi i Meksyku, w rękach najgorszych typów spod ciemnej gwiazdy. Wszystko komplikuje też presja czasu, bo na wykonanie swojego zadania dzielni stróże prawa mają nie więcej niż trzy dni!

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. A ponieważ będziemy tuż przed Nowym Rokiem, wydarzenie zdecydowanie będzie miało już sylwestrowy charakter. Wszystko co się świeci mile widziane!

Partnerami i sponsorami grudniowego Kina dla Pań są:

Termy Gorący Potok,

Gabinet Masażu „Lawenda”,

Merlobag,

Herbal Med,

Duolife,

Jubiler Sezam,

Słotwiny Arena,

Pszczele ścieżki,

Oriflame,

Mary Kay,

Avon,

Termy Gorce,

Raypath International,

Firma Lingwistyczna Prospekt,

Depil Concept Nowy Sącz,

Nu Skin,

– Forever.

START O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się bezpośrednio po zabawie konkursowej, ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 12+

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry