Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Sukces Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w konkursie „Odblaskowa Szkoła”

Na stronie Małopolskiej Komendy Policji pojawiły się wstępne wyniki konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Zgodnie z podaną informacją Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 zajął 3 miejsce w województwie małopolskim i 1 miejsce w powiecie limanowskim zdobywając aż 1525 pkt.

Wyniki zostały ustalone 6 grudnia br. w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie przez Zespół Jury Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”, składającego się z przedstawicieli organizatorów i partnerów akcji: Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Małopolskiej Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Radio Kraków.

Wyniki dostępne są pod linkiem https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/wydarzenia/41133,Wstepne-wyniki-konkursu-Odblaskowa-Szkolaquot.html

Akcją kierowały Panie: Edyta Musiał, Elżbieta Kołodziej, Katarzyna Filipek-Guzik.

W trakcie realizacji zadań konkursu „Odblaskowa Szkoła” w szkole odbyło się wiele ciekawych i atrakcyjnych zarówno dla uczniów, rodziców jak również innych osób akcji, spotkań i konkursów. Swoimi akcjami chciano dotrzeć do jak największej liczby uczniów jak i mieszkańców Limanowej oraz okolic. W ramach przeprowadzonych akcji wyposażono w kamizelki odblaskowe uczniów I-VIII szkoły podstawowej, natomiast elementy odblaskowe otrzymali uczniowie kl. I-VIII, przedszkolaki, rodzice, seniorzy, uczestnicy nabożeństwa oraz mieszkańcy Limanowej i okolic. Wszystkie te działania wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa  uczniów, ich rodzin oraz mieszkańców okolicznych miejscowości Limanowej.

Wróć do góry