Deklaracja dostępności
O mieście

Spotkanie wigilijne połączone z Jubileuszem 8- lecia działalności Dziennego Domu ,, Senior+”

W poniedziałek 18 grudnia w Dziennym Domu „Senior+” w Limanowej odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne, połączone z Jubileuszem 8-lecia placówki. Zebranych seniorów i zaproszonych gości serdecznie powitała kierownik  Dziennego Domu „Senior+” Wiktoria Zelek, składając wszystkim przybyłym najserdeczniejsze życzenia świąteczne, zaznaczając szczególna okazję do wspólnego spotkania jakim jest obchodzony przez Dzienny Dom „Senior+” Jubileusz. Z życzeniami świąteczno-noworocznymi oraz jubileuszowymi do Dziennego Domu „Senior+” przybyły władze Miasta Limanowa, na czele z Burmistrzem Miasta Władysławem Biedą.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Burmistrz Miasta skierował do zebranych osób, w szczególności do podopiecznych placówki życzenia przede wszystkim zdrowia, dziękując za zaproszenie na wigilijne spotkanie i stworzenie wyjątkowej, ciepłej i pełnej radości atmosfery. Z okazji Jubileuszu 8-lecia placówki na ręce Kierownik Wiktorii Zelek złożył serdeczne gratulacje oraz życzenia prężnej działalności Dziennego Domu „Senior+” na kolejne lata. Życzenia w imieniu Rady Miasta Limanowa złożył także Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Wiesław Sędzik wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Stanisławem Orzechowskim.

Na okoliczność świętowania 8-lecia placówki nie zabrakło pięknego jubileuszowego tortu, a na stołach pojawiły się także tradycyjne potrawy wigilijne. Uczestnicy spotkania radośnie oddawali się wspólnemu kolędowaniu, nawiązując także do obchodzonego Jubileuszu.

Spotkanie upłynęło w uroczystej atmosferze wprowadzając wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt. Z ramienia Miasta Limanowa wraz z Burmistrzem, Przewodniczącym Rady Miasta i Wiceprzewodniczącym Rady Miasta udział wzięli także: Skarbnik Miasta Irena Gawlik, Kierownik Wydziału Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Halina Waktor, a także radni miasta: Irena Grosicka, Jolanta Juszkiewicz, Karol Ficoń i Leszek Mordarski.

Galeria

Wróć do góry