Deklaracja dostępności
O mieście

Przedszkolaki z kolędą i życzeniami przybyły do Urzędu Miasta Limanowa

We wtorek 19 grudnia z niezwykłym świątecznym występem zaprezentowali się w Urzędzie Miasta Limanowa wychowankowie Miejskiego Przedszkola nr 2 i Miejskiego Przedszkola nr 1 w Limanowej. Wraz z kolędami przedszkolaki przekazały władzom miasta świąteczno-noworoczne życzenia.

Występy przedszkolaków odbyły się na Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Limanowa, gdzie pod okiem wychowawczyń najmłodsi zaprezentowali kolędy składając na koniec świąteczno-noworoczne życzenia.

Wraz z wychowawczyniami dzieciom towarzyszyły także Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 2 Agnieszka Kordeczka i Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 1 Agnieszka Sułkowska.

Najmłodsi za występy otrzymali gromkie brawa, a z rąk Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy odebrali słodycze oraz kalendarze ścienne Miasta Limanowa na 2024, które trafiły także do opiekunek i dyrektorek przedszkoli. Przy okazji wizyty przedszkolaków, Burmistrz życzył wyjątkowym gościom wspaniałych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze na nadchodzący Nowy Rok.

Galeria

Wróć do góry