Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

III Wojewódzki Interdycyplinarny Konkurs Filozoficzny „#Odważ się być Mądrym#Sapere Aude!”

Ruszyła III edycja Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego „#Odważ się być Mądrym#Sapere Aude!”. W imieniu Organizatorów, którymi są I Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Orkana w Limanowej i Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie.

Idea Konkursu jest owocem utrzymywanej od wielu lat pozycji lidera edukacji filozoficznej wśród szkół powiatu limanowskiego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana. Świadczą o tym liczne osiągnięcia uczniów na szczeblu ogólnopolskim – uzyskane tytuły laureatów i finalistów Olimpiady Filozoficznej i innych konkursów o tej tematyce, współpraca z uczelniami wyższymi oraz realizowany w naszym Liceum projekt Uniwersytetu Pedagogicznego pt. „Filozofia ma sens”.

Głównym celem Konkursu jest rozwijanie samodzielnego, kreatywnego myślenia uczniów, formowanie ich wrażliwości poznawczej w duchu wychowania do wartości, z podkreśleniem personalizmu chrześcijańskiego, motywowanie do ciężkiej pracy i rozwoju osobistego oraz wspieranie utalentowanych młodych ludzi z Województwa Małopolskiego.

Regulamin Konkursu TUTAJ

Zał. nr 1 Karta Zgłoszenia TUTAJ

Zał. nr 2 Zgoda na udział w Konkursie  TUTAJ

Zał. nr 3 – RODO –  TUTAJ

 

Wróć do góry