Deklaracja dostępności
O mieście

Wybrano Wykonawcę budowy budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka

Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „CHEMOBUDOWA – KRAKÓW” S.A. zostało wybrane na Wykonawcę zadania pn.”Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej”.

Wybór najkorzystniejszej oferty opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania nastąpił w drodze przetargu, w którym wzięło udział siedem ofert:

Firma Budowlana „GURGUL” Piotr Gurgul z Limanowej, Przedsiębiorstwo Budowlane „DOMBUD” S.A. z Katowic, REMAR Renata Golonka z Gołkowic Górnych, N.O.W.I. Sp. z.o.o. z Mordarki, Paweł Oleksy Przedsiębiorstwo Robót Budowalnych „Olexbud” z Kęt, Zakład Remontowo-Budowalny „BUDOLEX” Stanisław Oleksy z Ujanowic i Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „CHEMOBUDOWA – KRAKÓW” S.A. , które  zostało wybrane na Wykonawcę zadania z kwotą 36 858 541,74 zł brutto.

W ramach inwestycji w ośmiu blokach powstaną 104 lokale mieszkalne. Każdy budynek będzie składał się z 13 lokali, w tym 11 mieszkań jednokondygnacyjnych i 2 mieszkań dwukondygnacyjnych, a na parterze każdego Z nich powstaną trzy mieszkania przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Powstałe budynki wyposażone będą w windy przystosowane do przewozu mebli, chorych na noszach i osób niepełnosprawnych.

Budowa budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka możliwa będzie dzięki pozyskanym przez Miasto Limanowa środkom z Rządowego Programu Mieszkania Komunalne w kwocie 36 386 059,31 złotych.

Wróć do góry