Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Szymon Dyrek drugi, Sara Bulanda trzecia na Pucharze Polski TOP w Jeleniej Górze

W dniach 25-26 listopada odbył się Puchar Polski TOP Oyama Karate w Jeleniej Górze. Zawody zgromadziły ponad 300 zawodników z 40 klubów z Oyama Karate oraz Kyokushin różnych federacji.

Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 7 zawodników, którzy wystartowali w kumite: Igor Kęska, Filip Kaim, Laura Ewert, Sara Bulanda, Szymon Dyrek, Alan Pękala, Dominik Sara. Z zawodnikami przebywał Shihan Zbigniew Goliński.

Medaliści Turnieju

  • Szymon Dyrek zajął 2 miejsce w kumite chłopców U16 -55 kg.
  • Sara Bulanda zajęła 3 miejsce w kumite dziewcząt U12 -50 kg.

Komentarz po Turnieju:

Kolejny weekend startowy! Tym razem wybraliśmy się w daleką podróż do Jeleniej Góry. W zawodach wysokiej rangi wystartowało 7 zawodników naszej kadry. Zawody na wysokim poziomie, mocno obstawione kategorie, walki o 3 miejsca we wszystkich kategoriach. Wracamy z Pucharu Polski Oyama Top z 2 medalami! Szymon Dyrek wraca ze srebrem, Sara Bulanda wraca z brązowym medalem – cieszymy się i jesteśmy ogromnie dumni! Warto podkreślić, że zabrakło nam minimalnie szczęścia jeszcze we dwóch pojedynkach o 3 miejsce i ostatecznie Alan Pękala oraz Filip Kaim zajęli wysokie 4 miejsca w swoich kategoriach. Przed nami ostatnie dwa, w tym jedno międzynarodowe wydarzenie w tym półroczu! OSU!

Galeria

Wróć do góry