Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” 7 grudnia w Kinie Seniora

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. W ramach filmowego cyklu raz w miesiącu na seniorów czeka pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. 7 grudnia o godz. 12:00  obejrzeć mozna będzie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa – absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”

Czeka nas mnóstwo emocji, wzruszeń i śmiechu.

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają kino i chcieliby podzielić się swoimi wrażeniami na temat obejrzanych filmów z innymi osobami.

Koncert z polskimi napisami.

Czas trwania: 150 min (w tym jedna przerwa 15 min)

Bilety w cenie 30 zł można nabyć w kasie kina Klaps, biletomacie lub online TUTAJ.

Na wszystkich czekać będzie również poczęstunek, a także mikołajkowa niespodzianka.

Kino Klaps ZAPRASZA!

Wróć do góry