Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Grupy teatralna BAJTEK z ZSP nr 4 z nagrodą publiczności w ramach prezentacji w sieci finałowych spektakli 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK

Zakończyło się trwające od 16 października do 16 listopada 2023 roku głosowanie na nagrodę publiczności w ramach prezentacji w sieci finałowych spektakli 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, które na żywo można było zobaczyć w Nowym Sączu w czerwcu tego roku. Na 20 finalistów Festiwalu oddano w sumie 10 271 głosów, a najwięcej z nich 2954 głosów zebrał spektakl „Wiosenne Przygody Hałabały” w wykonaniu grupy teatralnej BAJTEK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej.

BAJTEK prowadzony przez Danutę Ługowską i Jadwigę Kazanę, obchodzi w tym roku 20 lat działalności. Tym bardziej gratulujemy pięknej bajdurkowej niespodzianki od fanów grupy z Limanowej.

Na drugim miejscu znalazł się spektakl „Alicja w Krainie Czarów” debiutującej na BAJDURKU grupy Street Art działającej w Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej, a trzecie miejsce podobnie jak rok temu, przypadło najmłodszym artystom tegorocznego finału – grupie MOTYLKI z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Wieliczce za spektakl „Zagubiony czas”.

Grupa Teatralna „Bajtek” dziękuje wszystkim, którzy oddali na nią swoje głosy!

Więcej o przebiegu wydarzenia TUTAJ

Wróć do góry