Deklaracja dostępności
O mieście

Parlamentarzyści gościli na sesji Rady Miasta Limanowa

W piątek 6 października w posiedzeniu sesji Rady Miasta Limanowa uczestniczyli parlamentarzyści z regionu: Posłanka na Sejm RP Urszula Nowogórska, Poseł na Sejm RP, Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Andrzej Gut-Mostowy oraz Senator RP Jan Hamerski. Z uwagi na wizytę parlamentarzystów porządek obrad na wniosek Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy poszerzony został o wystąpienia zaproszonych gości.

Goście przybyli na sesję Rady Miasta złożyli na ręce Burmistrza oraz Rady Miasta Limanowa podziękowania za współpracę w okresie mijającej kadencji Sejmu i Senatu.

Podziękowania w stronę parlamentarzystów skierowali również Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Limanowa Wiesławem Sędzikiem. W imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców podziękowali oni za okazywane wsparcie, czego efektem są wykonane oraz trwające na terenie miasta inwestycje. Podziękowaniom towarzyszyły także życzenia zdrowia oraz dalszych sukcesów w realizacji planów i zamierzeń.

Galeria

Wróć do góry