Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

LDK zaprasza do udziału w IV konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci mieszkające na terenie miasta Limanowa i gminy Limanowa, w wieku od 7 do 15 lat, do udziału w IV Konkursie plastycznym „Świąteczna bombka bożonarodzeniowa”. Do wygrania bony na nagrody rzeczowe w kwocie do 300 zł.


Konkurs na najpiękniejszą bombkę ma nie tylko ukazać piękno tradycji świąt Bożego Narodzenia, ale również zachęcić dzieci do twórczego myślenia, rozwijać ich kreatywność i umiejętności, a także promować talenty najmłodszych mieszkańców naszego miasta i okolic.

Kształt bombki musi być okrągły i przestrzenny, a jej waga i rozmiary muszą pozwolić na powieszenie jej na choince. Technika wykonania jest dowolna. Materiał również jest dowolny – nie dopuszcza się jedynie szkła, jako tworzywa bombki. Bombka musi natomiast wpisywać się w temat konkursu, jakim w tej edycji jest PEJZAŻ ZIMOWY – na bombce należy przedstawić część krajobrazu w zimowej szacie, ale sposób w jaki to uczynicie zależy tylko od Waszej wyobraźni i pomysłowości.

Prace będzie można składać w Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) od 21 do 23 listopada. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 listopada na stronie internetowej Limanowskiego Domu Kultury www.ldk.limanowa.pl, a nagrody wręczone zostaną podczas „Mikołajek” – 3 grudnia na scenie w sali widowiskowej LDK.

Prace oceniać będzie Komisja Artystyczna, w skład której wchodzić będzie m.in. Zofia Ślezak – instruktor plastyk w Limanowskim Domu Kultury oraz dr Jacek Dudek – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Rzeźby, gdzie obronił dyplom w pracowni prof. Bogusza Salwińskiego. Obecnie wykładowca na powyższej uczelni.

Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie dzieci do udziału w konkursie, a przede wszystkim życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu swoich prac.

Regulamin konkursu wraz z Formularzem zgłoszeniowym do pobrania TUTAJ

Wróć do góry