Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Zaproszenie na Jubileusz 100 – lecia Orkiestry Dętej „Echo Podhala”

Limanowski Dom Kultury serdecznie zaprasza byłych członków, sympatyków oraz mieszkańców Limanowej do udziału w uroczystych obchodach Jubileuszu 100 – lecia Orkiestry Dętej „Echo Podhala”, które odbędą się w dniu 30 września 2023 roku o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej LDK. Wydarzenie poprzedzone będzie Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej o godzinie 16:00.

W trakcie wydarzenia zaprezentowana zostanie wydana przez LDK, a opracowana przez Leszka Mordarskiego publikacja pt. „Przez wiek – po dzień dzisiejszy”. Rzecz o orkiestrze Echo Podhala 1923-2023. Publikacja jest wyrazem pamięci dla założyciela, dyrygentów, muzyków i ludzi dobrej woli uczestniczących w życiu Orkiestry.

Szczegółowy program wydarzenia:

16:00 – Msza Święta – Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
17:15 – Przemarsz korowodu do Limanowskiego Domu Kultury
18:00 – Jubileuszowy Koncert Orkiestry Dętej „Echo Podhala” z gościnnym udziałem Marty Florek Sala widowiskowa Limanowskiego Domu Kultury, ul. B. Cecha 4
– powitanie przybyłych gości,
– wręczanie odznaczeń,
– przemówienia okolicznościowe,
– koncert.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie kina KLAPS.

Przypominamy, że kasa kina jest otwierana 30 minut przed rozpoczęciem się pierwszego seansu a zamykana 15 minut po rozpoczęciu się ostatniego seansu w danym dniu.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wróć do góry