Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Moje wielkie greckie wesele 3” we wrześniowym KINIE DLA PAŃ

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie Panie do udziału w cyklu filmowym KINO DLA PAŃ. Nadchodzące wydarzenie, pierwsze po wakacyjnej przerwie odbędzie się w czwartek 28 września, a obejrzeć można będzie komedię „Moje wielkie greckie wesele 3” w reżyserii Nia Vardalos.

Prawie sześć lat po tym, jak rodzina Portokalos po raz ostatni gościła na naszych ekranach w Moim wielkim greckim weselu 2, klan powraca i na ostatnią prośbę zmarłego Gusa Portokalosa udaje się na zjazd rodzinny do Grecji, aby odbyć serdeczną i przezabawną podróż pełną miłości i zwrotów akcji.

Moje wielkie greckie wesele było sztuką teatralną napisaną przez nieznaną wówczas Nia Vardalos, która wykorzystała własne doświadczenia, bo sama była młodą Amerykanką z greckimi korzeniami szukającą miłości. W 1997 roku Vardalos została odkryta przez Toma Hanksa i Ritę Wilson, którzy na podstawie sztuki wyprodukowali film. Debiutancka odsłona serii z 2002 roku okazała się jedną z najbardziej kasowych komedii romantycznych wszech czasów zarabiając 368 milionów dolarów na całym świecie.

Film otrzymał nominacje do Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Oryginalny i do Złotych Globów w kategorii Najlepszy Film – Musical lub Komedia oraz Najlepsza Aktorka w Filmie – Musical lub Komedia dla Nii Vardalos.

W 2016 roku powstała kontynuacja hitu, a w tym roku jej trzecia część.

Tom Hanks i Rita Wilson powrócili do produkcji najnowszej części, a za kamerą stanęła sama Nia Vardalos, która jest również autorką scenariusza.

Zdjęcia do MOJEGO WIELKIEGO GRECKIEGO WESELA 3 kręcono oczywiście w Grecji – w Atenach oraz na wyspie Korfu.

W filmie zobaczymy całą wielką grecką rodzinę z Nią Vardalos na czele, która powraca u boku Johna Corbetta, Eleny Kampouris, Lainie Kazan, Andrei Martin, Gerry’ego Mendicino i Marii Vacratsis.

Film jest zadedykowany pamięci Michaela Constantine’a – aktora, który w poprzednich częściach grał upartego ojca głównej bohaterki.

Pokaz filmu to jednak nie wszystko! Przed seansem będzie można odwiedzić stoiska promocyjne i degustacyjne, porozmawiać i spędzić wspólnie czas, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami. Nie zabraknie greckich klimatów – może nawet uda nam się zatańczyć słynny taniec sirtaki z filmu „Grek Zorba”! A ponieważ chcemy zatrzymać z nami lato nieco dłużej zachęcamy do ubrania letnich, wakacyjnych sukienek – przenieśmy nieco greckiego słońca na nasze podwórko.

Partnerami i sponsorami wrześniowego Kina dla Pań są:

Gabinet Masażu „Lawenda”,

Gabinet kosmetyczny „Gabriela”,

Winnica Bania,

Studio fryzur „Szafir”,

NuSkin,

Oriflame,

Mary Kay,

Avon,

Projekt Zdrowie,

Raypath International,

Forever

Depil Concept Nowy Sącz,

STARTUJEMY O GODZ. 19:00! Seans filmu rozpocznie się ok. godz. 20:30.

Ograniczenie wiekowe: 16+

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w kasie kina, w biletomacie lub online TUTAJ.

Wróć do góry