Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Dołącz do Limanowskiej Orkiestry Kameralnej! NABÓR trwa

Limanowska Orkiestra Kameralna, działająca przy Limanowskim Domu Kultury, ogłasza nabór na członków zespołu. Jeśli kochasz muzykę, grasz na instrumentach i chcesz dołączyć do ludzi z pasją – będzie to miejsce dla CIEBIE!

Limanowska Orkiestra Kameralna  powstała w maju 2016 roku. Jej repertuar obejmuje muzykę współczesną, filmową, rozrywkową oraz utwory inspirowane muzyką regionu. Obecnie zespołem kieruje Krystian Jaworz – kompozytor i aranżer, który ukończył studia na  Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie trąbki klasycznej oraz fortepianu jazzowego, współtwórca duetu Surreal Players, na stałe współpracujący z zespołami Max Klezmer Band, Groove Set, Agata Kulis Music, Gurgul Band, Giles Barratt Quartet. Orkiestra występuje nie tylko na rodzimym podwórku, ale również w wielu miastach Polski: ma na swoim koncie m.in. koncerty w Łodzi czy Piotrkowie Trybunalskim – w planach są również koncerty zagraniczne.

Obecnie zespół poszukuje instrumentalistów powyżej 16 roku życia, grających na instrumentach smyczkowych (skrzypce, wiolonczela, altówka) oraz instrumentach dętych blaszanych i drewnianych. Mile widziani absolwenci szkół muzycznych lub uczniowie klas dyplomowych. W ramach członkostwa w orkiestrze zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy, regularne koncerty, udział w kursach i warsztatach rozwijających potencjał twórczy. Dysponujemy własną salą prób oraz pomieszczeniem do indywidualnego ćwiczenia, obszerną biblioteką nutową i płytową wraz z profesjonalnym zapleczem technicznym.

Próby odbywają się w sali muzycznej na II piętrze w budynku LDK.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dołączyć do orkiestry zadzwoń: 502 542 442.

Więcej informacji, galerie zdjęć i nagrania z dotychczasowych występów znajdują się TUTAJ.

Wróć do góry