Deklaracja dostępności
O mieście

Podpisano umowę na wykonywanie usług przewozowych w komunikacji miejskiej

31 lipca Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz ze Skarbnikiem Miasta – Ireną Gawlik podpisali umowę z Wykonawcą zadania dotyczącego wykonywania usług przewozowych w komunikacji miejskiej w Limanowej, autobusami będącymi własnością miasta Limanowa.

Na podstawie rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego usługi przewozowe na liniach komunikacyjnych w komunikacji miejskiej w Limanowej autobusami niskopodłogowymi marki Iveco Bus Crossway Low Entry wykonywać będzie PHU GAWRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z ramienia której umowę podpisywał Prezes ZarząduWojciech Gawron.

W myśl zapisów zawartej umowy przez okres jednego miesiąca od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2023 r. kierowcy będą szkoleni w zakresie obsługi systemu informacji pasażerskiej, a od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r. trwać będzie świadczenia usługi przewozowej.

Za wykonanie usługi Wykonawca otrzyma kwotę 784.758,24 zł (przy planowanej ilości kilometrów -103 804 km), a za dzierżawę autobusów wypłaci on miastu miesięcznie kwotę 7.380,00 zł.

Mamy nadzieję, że mieszkańcy i przyjezdni będą korzystać z miejskiej komunikacji, której uruchomienie jest pierwszym krokiem w realizacji przyszłych planów przedłużenia linii kursowych do sąsiednich miejscowości.

Galeria

Wróć do góry