Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

ARS Klub Kyokushinkai rozpoczyna nowy sezon sportowy i zapisy do grup treningowych

We wtorek 5 września ARS Klub Kyokushinkai rozpoczyna nowy sezon sportowy i zapisy do grup treningowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Treningi odbywać się będą w:
2. Szkoła Podstawowa w Laskowej
3. Szkoła Podstawowa w Przyszowej
4. Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
ARS Klub Kyokushinkai zaprasza do zapisów:
Treningi w klubie zapewnią Twojemu dziecku nie tylko zdrową aktywność, ale także umiejętność samoobrony, dyscyplinę, pewność siebie i nawiązanie nowych przyjaźni.
 Zapisując je do ARS LimanowaJONIEC TEAM dajesz mu szansę nie tylko na naukę sztuk walki, ale także na udział w ekscytujących zawodach i rywalizacji sportowej. To doskonała okazja, by zdobywać medale i czerpać z tego niezapomniane doświadczenia i radość
 ARS LimanowaJONIEC TEAM zapewnia profesjonalną kadrę trenerską, indywidualne podejście do każdego trenującego, możliwość udziału w seminariach i obozach sportowych, możliwość udziału w rywalizacji sportowej na szczeblu lokalnym, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym. Jesteśmy jedynym klubem na terenie miasta i powiatu limanowskiego zrzeszonym i posiadającym licencję Polskiego Związku Karate (PZK), który posiada tradycję 50 lat istnienia.
Nie czekaj do końca wakacji. Już dzisiaj zapisz swoje dziecko i zapewnij mu miejsce w grupach treningowych w sekcjach naszego klubu w Limanowej, Laskowej, Przyszowej i Słopnicach.
Dołącz do ARS LimanowaJONIEC TEAM i trenuj z najlepszymi – medalistami mistrzostw Polski, Europy i Świata 
ZAPRASZAMY DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROSŁYCH (OD 6 DO 106 LAT) 
Treningi prowadzą:
Shihan Arkadiusz Sukiennik (5 Dan)
Sensei Przemysław Juszczak (2 Dan)
Sensei Jakub Sowa (1 Dan)
Senpai Mirosław Stochel (2 Kyu)
Wróć do góry