Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

1 września ruszy miejska komunikacja – przez dwa tygodnie darmowe przejazdy testowe

Z dniem 1 września na terenie miasta Limanowa ruszą przewozy w ramach miejskiej komunikacji zbiorowej. Specjalnie oznakowane miejskie autobusy na początek – przez  okres dwóch tygodni – świadczyć będą przewozy nieodpłatnie na zasadach przejazdów testowych. Z biegiem czasu testowy rozkład jazdy zastąpi ten właściwy, który odpowiadać będzie zapotrzebowaniu na przewozy wśród mieszkańców na poszczególnych trasach i w poszczególnych godzinach.

Usługi przewozowe w komunikacji miejskiej na podstawie rozstrzygniętego przetargu nieograniczonego autobusami niskopodłogowymi marki Iveco Bus Crossway Low Entry wykonywać będzie PHU GAWRON Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Realizacja przewozów odbywać się będzie tak, by odpowiadała ona zapotrzebowaniu jak największej ilości mieszkańców m. in. w godzinach rozpoczęcia i zakończenia zmian w dużych zakładach pracy zlokalizowanych na terenie miasta.

Proponowany rozkład jazdy, który obowiązywać będzie od 1 września znajduje się TUTAJ

Rozkład jazdy z czasem może ulec zmianie, o czym będziemy informować.

Uruchomienie sprzedaży biletów jednorazowych oraz abonamentowych planowane jest po 10 września br. Szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów przekazane zostaną w najbliższym czasie.

Galeria

Wróć do góry