Deklaracja dostępności
O mieście

Zmarł wieloletni pracownik Urzędu Miasta Limanowa śp. Zbigniew Twaróg

Zbigniew Twaróg komendant Straży Miejskiej

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15 lipca 2023 roku zmarł w wieku 60 lat wieloletni pracownik Urzędu Miasta Limanowa śp. Zbigniew Twaróg.

Zbigniew Twaróg urodził się 19 czerwca 1963 r. w Limanowej. Z naszym urzędem związany był od 1994 roku nieprzerwanie przez 29 lat. Początkowo zatrudniony był jako strażnik miejski, od 2010 roku pełnił funkcję Komendanta Straży Miejskiej oraz Kierownika Wydziału Zarządzania Kryzysowego.
W pamięci nas wszystkich pozostanie jako dobry pracownik, sumiennie wywiązujący się ze swoich obowiązków i chętnie współpracujący ze wszystkimi, z którymi się zetknął. Był osobą o ogromnej cierpliwości i życzliwości. Jego zaangażowanie w pracy dowodziło że sprawy dobrego funkcjonowania miasta są dla niego ważne nie tylko jako obowiązek pracowniczy.

Poza pracą w Urzędzie Miasta dużo pracował z dziećmi i młodzieżą jako trener piłkarski, w pracy tej był lubiany i uzyskiwał dobre rezultaty.

Informacja o uroczystościach pogrzebowych śp. Zbigniewa Twaroga
Msza święta żałobna odprawiona zostanie 19 lipca 2023 r. (środa) o godz. 15.30 w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej. Różaniec rozpocznie się o godz. 15.00.

Wróć do góry