Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

TARAS KULTURY – LDK zaprasza na wyjątkowy koncert Ewy Novel

Limanowski Dom Kultury zaprasza na letni koncert z cyklu Taras Kultury. 22 lipca o godz. 21:00 przeniesiemy się w świat jazzu i pełnych wdzięku dźwięków, które zapewni nam wyjątkowa artystka – Ewa Novel – a wszystko w miejscu, które pozwoli na organizację wydarzenia z klimatem i urokiem.

Ewa Novel – urodzona w Chicago, charyzmatyczna wokalistka, autorka tekstów. Obdarzona ogromnym  talentem, niezwykle ciekawą barwą głosu i południowym temperamentem oraz orientalną urodą. Związana z krakowską sceną muzyczną. Absolwentka Szkoły Wokalno-Aktorskiej. Frontmanka w bluesowym zespole Levi, polsko-ukraińskim ShockolaD oraz współtwórca autorskiego duetu Novel & Wilk. Jest również tancerką w afrykańskim zespole. Ewa wielokrotnie występowała dla zagranicznej publiczność m.in. w Niemczech, Austrii, Słowacji, Ukrainie i na Węgrzech. Wciąż rozwija swoje pasje.  Lubi wyzwania, szczególnie te muzyczne. Każdy koncert z jej udziałem to niezapomniana dawka przeżyć nie tylko muzycznych, ale także estetycznych. Laureatka 7. edycji „The Voice of Poland”, a w ubiegłym miesiącu brała udział w konkursie Debiuty podczas 60. KFPP Opole 2023.

Podczas koncertu usłyszymy autorskie piosenki wokalistki i jazzowe klasyki.

Koncert odbędzie się na tarasie Limanowskiego Domu Kultury na I piętrze.

W sytuacji złych warunków atmosferycznych koncert zostanie przeniesiony do budynku LDK.

Bilety w cenie 50 zł – normalny, 45 zł – ulgowy są do nabycia w kasie kina, biletomacie oraz online: https://bilety.ldk.limanowa.pl/b24-do-miejsc-numerowanych-i-nienumerowanych/?id=500840

Wróć do góry