Deklaracja dostępności
O mieście

Odbyła się trzecia w tym roku zbiórka krwi w OSP Limanowa

Podczas trzeciej z kolei zbiórki krwi, która 16 lipca w remizie OSP Limanowa, zarejestrowanych zostało 25 osób, krew oddało 24 dawców, w tym 4 dawców pierwszorazowych. Druhowie z OSP Limanowa serdecznie dziękują i gratulują wszystkim uczestnikom.
Gratulacje kierują także do druha Łukasza Smolenia, który oznaczony został odznaką „HONOROWY DAWCA KRWI ZASŁUŻONY DLA ZDROWIA NARODU”, a słowa podziękowania – do niezastąpionych Pań  z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa OT w Limanowej.
Druhowie już  zapraszają do udziału w kolejnych akcjach krwiodawstwa i przypominają, że punkcik dla jednostki OSP Limanowa w konkursie ,,Ratowanie weszło nam w krew” organizowanym przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy KP PSP Limanowa można również uzyskać, przy każdym oddaniu krwi w punkcie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa OT w Limanowej  – Szpital Powiatowy im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej – należy poprosić o wydanie zaświadczenia ~ oddania krwi dla OSP Limanowa, które zostawić należy w punkcie.
 Niech ratowanie wejdzie nam w krew ‼️🩸 – apelują druhowie.

Galeria

Wróć do góry