Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

DNI LIMANOWEJ 2023 – atrakcje dodatkowe

Dni Limanowej to przed wszystkim spektakularne spektakle teatralne realizowane w ramach 36. FESTIWALU ULICA oraz wyjątkowe koncerty artystów polskiej sceny popowej – DOMINIKA DUDKA oraz NATALII NYKIEL. Ale to nie wszystko – na placu przy Limanowskim Domu Kultury będzie można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji m.in.: wesołego miasteczka, animacji dla dzieci czy stoisk rękodzielniczych i komercyjnych. Poniżej krótki opis:

WESOŁE MIASTECZKO – jest nieodłącznym elementem corocznego święta miasta Limanowa, które gromadzi wiele urządzeń dostarczających mnóstwa wrażeń oraz zabawy. Każdy z uczestników wydarzenia znajdzie coś dla siebie pośród karuzeli, kolejek górskich, zjeżdżalni oraz gier.

•  ANIMACJE DLA DZIECI – to obowiązkowy punkt wydarzenia zorganizowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzieci zapraszamy na niezapomniane spotkanie z grupą animacyjną KUGLARZE, która zapewni im niezwykłą zabawę i radość! Doświadczeni szczudlarze są specjalistami w tworzeniu wspaniałych widowisk i atrakcji dla dzieci. Fascynują, zadziwiają i bawią. Dzieci będą mogły, kręcić się i robić różne figury na najdłuższej skakance świata, która stwarza idealne warunki do szaleństw i akrobacji. Zobaczyć, jak powstają ogromne bańki mydlane XXL unoszące się w powietrzu, podziwiać je, ale także wchodzić do środka i próbować utrzymać się wewnątrz bańki. Będą mogli spróbować swoich sił w sportowych wyzwaniach jakim jest rzut piłką do kosza, będą doskonalić swoje umiejętności rzutu, ścigać się ze swoimi rówieśnikami i odkrywać radość z trafiania piłki do celu. Spotkanie ze szczudlarzami to gwarancja niezapomnianej zabawy i radości dla dzieci.

GASTRONOMIA – na wydarzeniu musi znaleźć się również odpowiednie zaopatrzenie gastronomiczne, które zapewni zróżnicowany asortyment m.in.: potrawy z grilla, słodkie i słone przekąski, zestawy obiadowe oraz zimne i ciepłe napoje.

STOISKA RĘKODZIELNICZE I KOMERCYJNE – Dni Limanowej to również dobra okazja do współpracy z różnymi firmami oraz instytucjami, które mogą zaprezentować swoją działalność artystyczną, sprzedażową, usługową czy charytatywną. Na placu znajdą się stoiska promocyjne, rękodzielnicze lokalnych artystów, zabawki czy słodkie i słone przekąski.

DYSKOTEKA – po koncertach głównych na wszystkich uczestników czekać będzie dodatkowa zabawa na dyskotece w rytmach najpopularniejszych hitów ostatnich lat. Dobrą muzyczną zabawę na zakończenia dnia zapewni młody i utalentowany Dj D. Jarosz.

KONCERT LAUREATÓW XII LIMANOWSKIEGO TALENT SHOW – w sobotni wieczór zapraszamy również na wyjątkowy koncert w wykonaniu laureatów tegorocznego XII Limanowskiego Talent Show, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Będzie to świetna okazja do obejrzenia prezentacji artystycznych młodych talentów wyłonionych w konkursie.

Szczegółowy program wydarzenia pod linkiemhttps://www.ldk.limanowa.pl/aktualnosci/dni-limanowej-2023-szczegolowy-program-wydarzenia

ZAPRASZAMY!

Wróć do góry