Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Podczas uroczystej gali nagrodzono najlepszych uczniów szkół miejskich

21 czerwca w Limanowskim Domu Kultury odbyła się uroczysta gala, podczas której nagrodzono uczniów ze szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce oraz zdobyli wyróżnienia w konkursach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych i sportowych w mijającym roku szkolnym.

Uroczystą galę rozpoczęły nauczycielki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej – Małgorzata Witkowska i Ewa Binek, które przywitały  wszystkich uczestników uroczystości. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, Przewodnicząca Rady Miasta Limanowa Jolanta Juszkiewicz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Limanowa Leszek Woźniak oraz Radni Miasta Limanowa: Irena Grosicka, Janusz Kądziołka, Leszek Mordarski, Piotr Zoń, a także Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Limanowa Halina Waktor.

Na wstępie wszystkich zgromadzonych na sali widowiskowej LDK powitał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który pogratulował uczniom oraz ich rodzicom wysokich wyników w nauce oraz osiągniętych wyróżnień. Słowa podziękowania skierował on także do nauczycieli za przygotowanie młodzieży do konkursów. Gratulacje dzieciom i młodzieży oraz opiekunom i rodzicom złożyła także w imieniu Rady Miasta Limanowa jej Przewodnicząca – Jolanta Juszkiewicz.

Następnie Burmistrz Miasta Limanowa wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa dokonali wręczenia dyplomów i nagród uczniom oraz gratulacji – rodzicom.

W konkursach przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty nagrodzeni zostali:

Aleksandra Kita – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Daria Pachuła – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Piotr Kalemba – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Kacper Antkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Radosław Filipek – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Damian Golonka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Lena Marek  – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Wiktor Sułkowski  – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Filip Stanisz – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Karol Frączek – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej

Wojciech Orzechowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Anna Orzechowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Patrycja Malec – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Oliwier Polak – – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Szymon Bulanda – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Natalia Liszka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Wiktoria Mól – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Karolina Zoń – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Anna Kurek– Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Bartosz Twaróg– Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Jan Golonka – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Dominik Talar– Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Klaudia Mól –  Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Gabriela Rozum – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

W pozostałych konkursach:

Amelia Styblińska – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Aleksandra Szubryt – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Julia Łabuda – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Agnieszka Pałka – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Patrycja Gniadek – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Laura Lis – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej

Patrycja Kuśnierz – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Bartłomiej Kaletka – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej

Bartłomiej Ryś – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej

Anna Frączek – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej

Za osiągniecia sportowe nagrody otrzymali:

Gabriela Wójtowicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Anna Wardęga – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Martyna Twaróg – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Lena Twaróg – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Nikola Biedroń – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Klaudia Dyrek – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Lena Kasińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Justyna Jabłońska – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Ewa Gurba – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Kinga Gurba – Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej

Jan Olczyk – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Karol Strug – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Oskar Piechówka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Krystian Golonka – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Dominik Czamara – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Nikodem Tąta – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Marek Król – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Igor Twaróg – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Jan Janczy – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Jan Biernat – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Karol Huber – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Tymon Kwandrans – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Szymon Mrożek – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Ksawery Bieda – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Hubert Piaskowy – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej

Podczas gali przyznano także nagrodę na podstawie § 4 ust. 1 pkt. 2 Regulaminu przyznawania stypendiów i nagród dla uczniów szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Miasto Limanowa: dla uczniów szkoły podstawowej z klas I-III w szczególnie uzasadnionych przypadkach dla uczniów klasy drugiej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej tworzących Grupę Teatralną „Bajtek”.
Nagrody otrzymali:

Emilia Bukowiec, Artur Ciba, Lilianna Hulbój, Natalia Jędrzejek, Amelia Juszkowicz, Igor Karaś, Emilia Lis, Kinga Musiał, Szymon Rosiek, Martyna Ryś, Maria Sobuś, Nikola Szewczyk, Natalia Tabor, Filip Uryga, Karol Wilczek, Michał Włodarczyk, Michał Woźniczka, Anna Zimniewska

Gala była także okazją do wręczenia podziękowań nauczycielom, którzy przygotowywali wyróżnionych uczniów do konkursów przedmiotowych, tematycznych i artystycznych oraz Igrzysk sportowych:

Podziękowania otrzymali:

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej:

Anita Pilawska, Teresa Trzeciecka, Barbara Bulanda, Aneta Giemzik, Renata Dudziak, Agnieszka Tokarczyk Palej

ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej:

Katarzyna Florek, Małgorzata Cedzidło, Beata Kaczmarczyk, Anna Sarapata, Beata Mamak

ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej:

Tadeusz Hejmej, Dorota Kozieł, Katarzyna Ociepka, Zofia Wąs, Joanna Fiejtek, Marta Kędroń, S. Krystyna Koszut, Tomasz Olczyk, Jacek Włodarczyk

z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej:

Krzysztof Biernat, Zofia Pachut, Danuta Ługowska

a także Dyrektorzy:

Kazimiera Zięba – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 im. Marii Konopnickiej w Limanowej
Wiesław Stanik – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Limanowej
Teresa Dudek – Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca w Limanowej
Albert Golonka – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 im. Św. Jana z Kęt w Limanowej

Wręczeniu nagród towarzyszyły występy artystyczne w wykonaniu:

– absolwentki ZSP Nr 4 w Limanowej Karoliny Biedroń,

– ucznia kl. 6 ZSP Nr 4 w Limanowej Jana Sobusia, który wystąpił w duecie z nauczycielem muzyki Wojciechem Dudkiem,

– Orkiestry Kameralnej z ZSP Nr 4 pod batutą Wojciecha Dudka

– grupy uczniów z ZSP Nr 4

oraz absolwentki SP Nr 3 w Limanowej Katarzyny Sułkowskiej.

Na zakończenie Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda podziękował osobom, które przygotowały uroczystą galę, a wszystkim jej uczestnikom złożył życzenia udanego wakacyjnego wypoczynku.

Galeria

Wróć do góry