Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Interaktywne Mapy Sferyczne 360° – Miasto Limanowa w odsłonie letniej

Zachęcamy do odwiedzenia Miasta Limanowa oraz jego okolicy przy użyciu map sferycznych. Tym razem zachęcamy do wirtualnej wędrówki po Mieście Limanowa i jego okolicach w odsłonie letniej.

Mapy panoramiczne są interaktywne – wyświetlany obraz można kliknąć i obracać, przybliżać go rolką myszki, przechodzić pomiędzy widokami klikając ikonę drona lub wybierając scenę w lewym lub dolnym panelu nawigacyjnym. W lewym panelu dostępny jest przycisk pozwalający na filtrowanie wyświetlanych pinezek oraz lokalizacji.

Do najciekawszych interaktywnych funkcji i rozwiązań zaliczyć można np. klikalne obszary, które prowadzą m.in. do atrakcji, ciekawych obiektów, pomagają rozeznać się w okolicy, informują o jej zaletach i atrakcyjności.

Klikając na „śnieżynkę”– odwiedzimy Miasto Limanowa i jego okolice zimą, natomiast kliknięcie w „słoneczko” zaprowadzi nas w te same miejsca w porze letniej. 

Życzymy miłego zwiedzania w zimowej odsłonie aplikacji, zaznaczając że za jakiś czas interaktywny spacer w wiosenno-letniej odsłonie również pojawi się na stronie miasta.

Do interaktywnej wędrówki zapraszamy klikając TUTAJ  lub w stałej zakładce, która znajduje się na panelu głównym strony internetowej miasta:

 

Interaktywne mapy sferyczne realizujemy we współpracy z DL Drones & Engineering

Wróć do góry