Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Złoto dla Filipa Kaima i 3 medale dla karateków z Limanowski Klub Kyokushin Karate w Przemyślu

13 maja odbył się Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśl. Turniej zgromadził blisko 127 zawodników z 9 klubów. Zawody zostały zorganizowane przez Karate Kyokushin Przemyśl na czele z shihan Januszem Czarnieckim. Limanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 7 zawodników, którzy wystartowali w kumite: Tymon Przechrzta, Antoni Wójcik, Wanessa Pająk, Eliza Marcisz, Igor Kęska, Filip Kaim oraz Szymon Gwiżdż.

Z zawodnikami przebywalisensei Marcin Guzik, sensei Tadeusz Dyrek (sędzia zawodów) oraz sempai Andrzej Matląg.