Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Zbliża się IV edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®

Ruszyły zapisy do IV edycji Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®. Rywalizacja na malowniczej trasie Beskidu Wyspowego odbędzie się 23 lipca 2023r. Gość specjalny – Rafał Bielawa, rekordzista GSB, podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® to wydarzenie przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych biegaczy. Rywalizacja odbędzie się na dwóch dystansach: 7km oraz 21km (półmaraton). Dla uczestników zaplanowano także możliwość wystartowania w Biegu z pieskiem, na dystansie 7km.

Udział w biegu, poza sportową rywalizacją, gwarantuje wspaniały klimat i możliwość podziwiania walorów Beskidu Wyspowego. Piękno górskich szlaków i szczytów to doskonała motywacja do aktywnego spędzania czasu oraz przełamywania własnych granic. W tym aspekcie biegacze mogą liczyć także na wsparcie Rafała Bielawy – ultramaratończyka, który zdobył tytuł rekordzisty GSB. Jego obecność i ogromne doświadczenie będą dla uczestników inspiracją oraz okazją do poszerzenia swojej wiedzy.

Organizator biegu zapewnia: odpowiednie oznaczenie trasy, ciepły posiłek, przekąski dla biegaczy (owoce), rozłożone wzdłuż trasy punkty z wodą oraz punkt regeneracyjny, profesjonalny pomiar czasowy i opiekę ratowników medycznych, umywalnie i toalety w Biurze Zawodów w hali sportowej.

Zapisy na bieg już trwają, a formularze i regulamin dostępne są na stronie: https://pifsport.com.pl/iv-bieg-gorski-o-zlota-paproc-prezesa-firmy-joniec/. Ilość miejsc startowych jest ograniczona.

 

 

Wróć do góry