Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

W Parku Miejskim odbędzie się XXI Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych

W niedzielę 21 maja od godziny 13:00 w Parku Miejskim w Limanowej ponownie zabrzmią melodie orkiestr dętych z terenu Powiatu Limanowskiego. Najlepsze zespoły otrzymają możliwość udziału w 45. Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych Echo Trombity, 23 i 25 czerwca w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu.

Warto spędzić majową niedzielę przy dźwiękach wyjątkowej muzyki.  XXI edycja Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych w Limanowej  będzie jednak nie tylko ucztą dla ducha , bowiem na swoich stoiskach promocyjnych lokalni producenci i rzemieślnicy będą również promować najlepsze regionalne produkty i wyroby  wytwarzane według tradycyjnych receptur. Podczas przeglądu  będzie możliwość degustacji oraz nabycia produktów naturalnych, będących kulinarną wizytówką naszego regionu takich jak np.: suska sechlońska, chleb męciński, miody oraz kołacz jodłownicki.

Wydarzeniem towarzyszącym imprezie będzie występ utalentowanego zespołu cheerleaderek  „Diamond Cheer” z Kamienicy.

W imieniu organizatora zapraszamy do spędzenia wspólnej niedzieli w Limanowej z muzyką orkiestr dętych i regionalnymi specjałami podczas XXI Przeglądu Orkiestr Dętych!

Wróć do góry