Deklaracja dostępności
O mieście

Trwa modernizacja infrastruktury turystycznej przy ul. Kasprowicza w Limanowej

W ramach zadania  pn. „Przebudowa infrastruktura turystyczna przy ul. Kasprowicza w Limanowej” – w tzw. kamieniołomie przy ul. Kasprowicza – wykonywane są prace, których celem jest odnowienie infrastruktury turystycznej, by miejsce to ponownie stało się atrakcyjne i było wykorzystywane pod organizację wydarzeń plenerowych.

Zakres prac związanych z modernizacją tzw. kamieniołomu przy ul. Kasprowicza obejmuje m.in. remont urządzeń rekreacyjnych w tym budowę trzech wiat o powierzchni zabudowy 35m2 każda, w konstrukcji drewnianej pełniących funkcję zadaszenia miejsc wypoczynku, pod którymi rozmieszczone zostaną stoły – 12 sztuk i ławy – 24 szt. Na miejscu powstanie  też altana o powierzchni zabudowy 35 m2 w konstrukcji drewnianej na fundamentach betonowych. Wykonane zostanie również palenisko z zadaszeniem, stół z zadaszeniem i 2 pojemniki/kosze na odpady stałe oraz toalety dla osób niepełnosprawnych.

Modernizacja infrastruktury turystycznej przy ul. Kasprowicza wyniesie 755 722,12 zł,  z czego kwota 480 243,00 pokryta zostanie ze środków Unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wykonaniem prac zajmuje się „Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „ DUDA” z Łostówki.  Zakończenie zadania planowane jest na koniec września br.

Galeria

Wróć do góry