Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Skołowani” 4 maja w Kinie Seniora

Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkie osoby powyżej 60. roku życia do udziału w Kinie Seniora. W czwartek 4 maja o godz. 12:00 obejrzeć można będzie opowieść o miłości, która odmienia największego kłamcę. „Skołowani” to komedia pozytywnie romantyczna z gwiazdorską obsadą.

Film jest adaptacją francuskiej komedii „Rolling to You”, która odniosła ogromny sukces zarabiając w samej Francji 20 milionów dolarów. Będzie z pewnością największą premierą polskiego filmu w kwietniu tego roku, dzięki czemu liczymy na skumulowanie się widowni właśnie na tym tytule.

W filmie będziemy mieli okazję zobaczyć jak mający wyjątkową słabość do płci przeciwnej Maks (Michał Czernecki) bez skrupułów ucieka się do kłamstwa, by uwodzić kolejne kobiety. Dlatego też, kiedy atrakcyjna sąsiadka Anna (Marianna Zydek) bierze go za niepełnosprawnego ruchowo, podtrzymuje mistyfikację, by ją uwieść. Szybko wpada we własne sidła, kiedy Anna przedstawia go swojej starszej siostrze – pełnej radości życia Julii (Agnieszka Grochowska), której poruszanie się na wózku nie przeszkadza w realizowaniu pasji do sportu i muzyki.

„Skołowani” to nie tylko komedia pełna humoru i ciepła, ale i film w którym będziemy mieli szansę zobaczyć przemianę głównego bohatera, historię pełną przewrotnych zwrotów akcji, ale i przełamywania barier, słabości i dążenia do realizacji swoich pragnień i celów.

Kino Seniora to projekt kina Klaps skierowany do najstarszej grupy widzów. Raz w miesiącu, na seniorów czeka pokaz filmu w niższej cenie i o dogodnej porze. Celem wydarzenia jest nie tylko prezentacja ciekawych, wartościowych i premierowych filmów, ale także umożliwienie seniorom aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu w miły sposób.

Wróć do góry