Odbyło się spotkanie i konsultacje z doradcą energetycznym

W poniedziałek 15 maja mieszkańcy Miasta Limanowa uczestniczyli w spotkaniu z doradcą energetycznym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Spotkanie miało miejsce w sali narad Urzędu Miasta Limanowa.

Podczas spotkania doradca energetyczny – Justyna Jesionek z WFOŚiGW w Krakowie przekazała zebranym szczegółowe informacje dotyczące m.in. wymiany źródła ogrzewania,  inwestycji związanej z ociepleniem domu, instalacji pompy ciepła, czy też fotowoltaiki.  Przedstawiła ona także uczestnikom spotkania informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na poszczególne inwestycje.

W godzinach od 12:00 do 15:00 mieszkańcy, po wcześniejszym zapisaniu się, wzięli także udział w konsultacjach indywidualnych z doradcą.

W czwartek 25 maja o godz. 13:00 w sali narad Urzędu Miasta Limanowa odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców dot. Programu „STOP SMOG”.