Muzeum zaprasza na drugą odsłonę warsztatów pn. „Kosmiczna zabawa”

Czy w kosmosie jest ciemno i cicho? Która planeta jest największa, co to układ słoneczny? – t ego po części mogli dowiedzieć się uczestnicy w kwietniu podczas pierwszej części twórczych warsztatów w Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej. W drugiej części zajęć o kosmosie, jako kontynuacja dzieci poprzez zabawę rebusy i łamigłówki, wykonując różnego rodzaju prace plastyczne, dowiedzą się więcej o sferze kosmicznej.

Zajęcia odbędą się w sobotę 13 maja w godzinach od 10:00-13:00 w cenie 35 zł/os w siedzibie Muzeum ul. Józefa Marka 13 w Limanowej.
Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej zapewnia materiały na warsztaty, jako pamiątkę dzieci zabiorą wykonaną przez siebie planetę, by zdobiła ich pokój przenosząc ich w przestworza.

Zapraszamy do zapisów wt-sob 9:00-17:00 tel. 18/ 337 20 42, mail:administracja@muzeum.limanowa.pl